• zaloguj się
  • utwórz konto

Rekrutacja Szkoła Doktorska

zmień rekrutację anuluj wybór

Oferta prezentowana na tej stronie ograniczona jest do wybranej rekrutacji. Jeśli chcesz zobaczyć resztę oferty, wybierz inną rekrutację.

Kierunek pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna prowadzony w Wydziale Nauk Społecznych ChAT zdobył prestiżowy certyfikat „Studia z Przyszłością”

| Jarosław Zabrocki

Z satysfakcją informujemy, że kierunek pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna prowadzony w Wydziale Nauk Społecznych ChAT zdobył prestiżowy certyfikat „Studia z Przyszłością” przyznawany przez Fundację Rozwoju Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Gala wręczenia certyfikatów odbędzie się w kwietniu w Pałacu Działyńskich w Poznaniu.

Decydującym elementem branym pod uwagę przez Komisję Konkursową Programu „Studia z Przyszłością” jest jakość programu kształcenia zgłoszonego do oceny. Eksperci badają m.in. czy program jest innowacyjny i czy pozytywnie wyróżnia się na tle innych uczelni. Sprawdzają, czy studia umożliwiają absolwentom nabycie efektów kształcenia cenionych przez pracodawców, wzmacniających ich pozycję na polskim i europejskim rynku pracy. Oceniają, czy w toku kształcenia położono odpowiedni nacisk na rozwijanie umiejętności zawodowych studentów i jak oferta w tym zakresie jest realizowana w praktyce.

Jesteśmy dumni z przyznanego certyfikatu, dla nowego kierunku studiów w naszym Wydziale, potwierdzającym jakość i innowacyjność dydaktyki. Zachęcamy kandydatów na studia do rozważenia podjęcia studiów na uznanym i nowoczesnym kierunku zapewniającym pracę w przedszkolu i klasach I-III.

List Gratulacyjny skierowany do prof. dr hab. Renaty Nowakowskiej-Siuty Dziekan Wydziału Nauk Społecznych Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie

Informator konkursowy