• zaloguj się
  • utwórz konto

Rekrutacja Studia Podyplomowe ChAT

zmień rekrutację anuluj wybór

Oferta prezentowana na tej stronie ograniczona jest do wybranej rekrutacji. Jeśli chcesz zobaczyć resztę oferty, wybierz inną rekrutację.

Witamy w systemie rejestracji kandydatów na studia w Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie

Zapraszamy na bezpłatne (finansowane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki) studia podyplomowe kwalifikacyjne do nauczania przedmiotu etyka w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych.

Uczestnicy zdobędą wiedzę z zakresu treści merytorycznych z etyki na poziomie VII PRK, treści określonych podstawą programową kształcenia ogólnego w zakresie etyki oraz teorii i praktyki dydaktyki przedmiotowej.

Absolwenci mogą uzyskać zatrudnienie w szkołach podstawowych oraz szkołach ponadpodstawowych jako nauczyciele etyki.

Studia trwają 3 semestry (01.10.2022-30.11.2023), a ich program zakłada realizację 360 godzin, w tym 90 godzin praktyk zawodowych i zdobycie 40 punktów ECTS.

Zapraszamy do rejestracji.

Rekrutację rozpoczynamy 1 lipca 2022 r.